Atlasjet bileti, Atlasjet bilet fiyatları  

Atlasjet Bileti Fiyatları Atlasjet Bileti Atlasjet Rezervasyon Sıkça Sorulan Sorular Atlasjet Kampanyalar İletişim

Atlasjet Destinasyonları
İstanbul Atlasjet Bileti
Antalya Atlasjet Bileti
Erbil Atlasjet Bileti
Kıbrıs Atlasjet Bileti
Ercan Atlasjet Bileti
İzmir Atlasjet Bileti
Süleymaniye Atlasjet Bileti
 

Atlasjet Sıkça Sorulan Sorular

Geri   I    Ana Menü

  Atlasjet bilet rezervasyonlarınız için hemen arayın : 0 212 441 97 97  
 
Uçuşta serbest bagaj hakkım maksimum kaç kilo olmalı?
İç hat ve Kıbrıs uçuşlarında Jetmil Elite üyelerimizin serbest bagaj taşıma hakkı 30 kilodur. Diğer ekonomi sınıfı yolcularımızın ise serbest bagaj taşıma hakkı 20 kilodur.  Erbil ve Süleymaniye uçuşlarında ise serbest bagaj taşıma hakkı Ekonomi sınıfı yolcuları için 20 KG. BUSINESS Class yolcular için 30 KG dır.
 
Bebek yolcularda yaş sınır nedir?
Seyahatin başladığı gün 3 (üç) yaşına erişmemiş (0-2 yaş) yolcular, bebek yolcu olarak kabul edilir.
 
Yurtiçi ve Ercan biletlerinde iptal, iade kuralları nelerdir?
İptal/İade kuralları: uçağın tarifeli kalkış saatinden 12 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ceza alınmaz. 12 saatten itibaren uçağın kalkış saatine kadar yapılan iptal ve iadelerde toplam ücretin %30 u kesilerek iade edilir.
Tarifeli kalkış saatinden 30 Dk. Öncesine kadar bagaj ve check in işlemlerini tamamlamamış olan yolcular o uçuş ile ilgili tüm haklarını kaybederler. İptal durumunda Hizmet bedeli (SF)iade edilmez. Sefer iptali ve gecikme halinde bir başka havayolu ile devam uçuşu olan yolcuların sorumluluğu Atlasjet Havayollarına ait değildir. Yolcular, devam uçuşları için yeni bilet talebinde bulunamazlar.
 
Çocuk yolcularda yaş sınırı nedir?
Üç yaşından gün almış, on üç yaşından gün almamış olan yolculardır.
 
Muvafakatname yurt içi uçuşlarında gerekli midir?
Evet gereklidir. 6 yaşından gün almış (doğum tarihinden itibaren tam 5 yılını bitirmiş) ve 13 yaşından gün almamış (doğum tarihinden itibaren tam 12 yılını bitirmiş) çocuklar için muvafakatname istenmektedir. Havalimanına anne yada baba getirdiği taktirde muvafakatname istenmemektedir, Anne yada Babanın Havalimanında refakatsiz çocuk(UM) işlemi yaptırılması yeterli olacaktır.
 
Evcil hayvanımla seyahat edebilir miyim?
Uçak kabininde evcil hayvan taşınması, ancak rezervasyon yapılması ile mümkündür. Evcil hayvanlar mutlak surette 45x35x23 cm ölçülerindeki muhafazasında taşınmalıdır. Kedi hariç 2 köpek-2 kuş aynı kafeste taşınabilir. (30 günü geçmeyen yavrular da 6 kiloyu geçmeyecek şekilde 5 adete kadar birlikte taşınabilir.) Evcil hayvanın, muhafazası/kafesi ile tartıldığında 6 kiloyu geçmemesi gerekir. 22 Mayıs 2008 itibariyle evcil hayvan taşınması, iç hat ve Kıbrıs uçuşlarında 20 TL'lik sabit ücrete tabidir.
Gerekli belgelerin ibraz edilmemesi ve muhafazanın uygun olmaması durumunda Atlasjet Havayolları evcil hayvanı uçuştan alıkoyma yetkisini saklı tutar.
 
Atlasjet Bileti Fiyatları Atlasjet Bileti Atlasjet Rezervasyon Sıkça Sorulan Sorular Atlasjet Kampanyalar İletişim

Bir Semavi Turizim sitesidir. Web Tasarım